104                                                                                                                                                                                                                                                                                                               27 жовтня в приміщенні міської ради за участі міського голови Василя Івановича Дзеда, заступника міського голови Тетяни Юріївни Володіної, керівників структурних підрозділів міської ради, які відповідають за реалізацію молодіжної політики в місті, голови депутатської комісії з питань освіти, культури, духовності, сім’ї та молоді, фізичної культури та спорту, засобів масової інформації Віталія Володимировича Бібика, заступника директора міськрайонного центру зайнятості Пилипенко Алли Іванівни, начальника районного відділу статистики Рогожина Сергія Миколайовича, директора «Клініки дружньої до молоді» Олени Леонідівни Лагошної, представників молодіжних організацій міста, директорів середніх та вищих навчальних закладів міста та їх заступників  з виховної роботи, студентських активістів, ЗМІ відбулось засідання громадської ради при виконавчому комітеті Конотопської міської ради, в ході якого обговорювалося питання молодіжної політики в місті.

Перед присутніми з доповіддю виступив Юрій Леміш, завідувач відділу міської ради у справах молоді та спорту. Як зазначив Юрій Іванович станом на 01.01.2011 у місті проживає 29294 осіб молоді, з них від 14 до 18 років – 3980 осіб, від 18 до 25 років – 9660 осіб. Також, він доповів присутнім про виховну роботу, яка проводиться з молоддю, про організацію дозвілля, працевлаштування, проблеми з забезпечення житлом, заходи по патріотичному вихованні молоді, роботу молодіжних організацій та інше.

Про свою роботу з молоддю   докладніше розповіли керівники молодіжних громадських організацій «Новий час» та «Студентський парламент», які є учасниками більшості заходів, що проводяться для молоді нашого міста, активно впроваджують у практику своєї діяльності благодійні акції.

Про роботу наркодиспансеру розповів лікар-нарколог Федір Семенюк, а про роботу «Клініки дружньої до молоді» директор Олена Лагошна.

Жваві діалоги, котрі відбулись між представниками міської влади, молодіжними громадськими організаціями та членами громадської ради, показали присутнім, що дане обговорення не залишило байдужим нікого. Як зазначив у своєму виступі міський голова Василь Дзед, це питання досить серйозне, адже молодь – це наше майбутнє, потрібно дослухатися до того, як вони бачать майбутнє нашого міста і держави в цілому, вивчати їхні проекти, всіляко допомагати їм у реалізації їхніх планів.

Учасники зібрання прийняли всю надану і почуту інформацію до свого відома, рекомендували звернути увагу міськвиконкому на покращення роботи з питань профілактики здорового способу життя серед молоді та створенню нових робочих місць.