8 листопада міський голова Василь Дзед за участі начальника управління ЖКГ Яна Примака провів нараду з керівниками житлово-комунальних підприємств міста, теплових організацій, КП “ВУВКГ”.

В ході наради було заслухано інформацію керівників підприємств про фінансовий результат їх роботи за жовтень 2011 року; питання проведення інвентаризації кожного багатоквартирного будинку; стан розрахунків за спожитий газ; питання передачі теплових мереж на баланс теплових організацій та водопровідних мереж КП «ВУВКГ».

Як зазначив Василь Іванович, до 31.12.2011 житлово-комунальні підприємства міста повинні в повному обсязі провести інвентаризацію всіх багатоповерхових будинків, а саме: вказати, яка покрівля, двері, під’їзди, в якому стані підвали та що в них знаходиться, визначитися з територією кожного будинку. Вся інформація, яка буде зібрана, повинна бути доведена до відома жителів цих будинків.

Також міський голова звернув увагу присутніх на проведення прямих ефірів на місцевій студії телебачення з метою донесення до людей всієї інформації про тарифи, що в них закладено, як вони змінюються, і що на це впливає, які послуги надаються вище перерахованими організаціями. В свою чергу люди мали б змогу задати питання безпосередньо керівникам і почути відповіді на них відповіді.