9912 листопада о 16.00 в міському будинку культури «Зоряний» відбудеться презентація першого проекту – талант-шоу «Кураж по-конотопськи».

Ініціатори проекту – Конотопська міська рада, відділу культури і туризму, Конотопський міський будинок культури «Зоряний» та дитяча школа мистецтв.

Талант-шоу збирає прихильників вокального жанру – вже цієї суботи на сцену «Зоряного» вийдуть 9 співочих пар. Наші «зіркові дуети» складаються з професійних тренерів по вокалу та тих виконавців, хто вміє та любить співати, але не вчився цьому професійно. Це керівники закладів, майстри професійного навчання, підприємці і просто прихильники гарної пісні. Нарешті ми можемо назвати їх імена: Ірина Трусенко і Олексій Шишняк, Сергій Тимошенко та Надія Шатохіна, Вікторія Осташко та Михайло Гадайчук, Олена Шинкаренко та Олександр Дідковський, Анна Романенко та Віктор Щербіна, Олександр Єрьомін та Алла Швидка, Лана Логвиненко та Володимир Забєлін, Володимир Маляров та Світлана Бондарь, Юлія Гланц та Сергій Чінін. Перший виступ «зіркової пари» – з піснею на свій вибір. Далі вокальним дуетам будуть запропоновані наступні завдання – кілька з них вже оголошені: це виконання пісні-хіта 80-х років, жанрової народної пісні, саунд-треку з відомого кінофільму. В кожній програмі професійним журі буде визначатися пара з меншою кількістю  балів. Тільки глядацьке СМС голосування  зможе змінити рішення журі, і ваша улюблена пара залишиться в проекті. Вже відомий склад професійного журі: Євгенія Бистрицька, заслужений діяч естрадного мистецтва України, голова журі; Валентин Донець, керівник компанії «Світ шоу», м. Суми, заслужений діяч естрадного мистецтва України; Наталія Черкасенко – режисер, автор та ведучий телевізійного проекту на каналі «Відікон» «Четверта стіна».

Талант-шоу “Кураж по-конотопськи” проводиться в кілька етапів кожної другої суботи місяця, починаючи з 12 листопада 2011 року в МБК «Зоряний» о 16.00.