З огляду на ті заходи, які реалізовуються в нашому місті для молоді92 та силами молоді, можна стверджувати, що конотопська молодь – найактивніша в області.

От і цього разу молодіжна акція «Молодь в дії», що проведена з ініціативи студентського парламенту міста та за підтримки відділу міської ради у справах молоді та спорту в стінах МБК «Сучасник», це ще раз підтвердила.

Для глядацького загалу, що був представлений учнями-старшокласниками, свої презентації та показові виступи демонстрували представники громадських організацій, благодійних фондів, дитячо-юнацьких шкіл міста, творчих студій. Фактично присутні мали змогу побачити міні-звіти про свою роботу різних форм дитячої та молодіжної творчості. Кожен виступ відзначався продуманістю і був цікавим глядачам, не було натягнутого формалізму, а весь захід пройшов у невимушеній атмосфері.

Заступник міського голови Тетяна Володіна, від імені міського голови, привітала молодь та керівників благодійних фондів і подякувала їм за плідну і таку потрібну для міста працю.