8712 листопада в місті стартував перший проект – талант-шоу «Кураж по-конотопськи». Проект відбувся за ініціативи заступника міського голови Тетяни Юріївни Володіної та за підтримки відділу культури і туризму міської ради, відділу освіти Конотопської міської ради, відділу у справах молоді та спорту міської ради, міського будинку культури «Зоряний», дитячої школи мистецтв. Інформаційні спонсори проекту – міська газета «Конотопський край», ТРК «Вежа», ДТРО «Кон-такт».

Талант-шоу зібрав більше 400 поціновувачів вокального жанру, і просто гарної пісні – людей, не байдужих до творчості. 9 співочих пар представили на розсуд професійного журі та слухачів свої виступи – виконання та власну інтерпретацію відомих пісень. Після першого виступу «зіркової пари» – з піснею на свій вибір – турнірна таблиця з кількістю балів виглядає так: чотири пари набрали найвищу кількість балів – 30, це: Олена Шинкаренко та Олександр Дідковський, Вікторія Осташко та Михайло Гайдайчук, Ірина Трусенко та Олексій Шишняк, Анна Романенко та Віктор Щербина. Далі бали розподілилися наступним чином: Олександр Єрьомін та Ала Швидка – 26, Лана Логвиненко та Володимир Забєлін – 27, Юлія Гланц та Сергій Чінін – 28, Сергій         Тимошенко та Надія Шатохіна – 27, Володимир Маляров та Світлана Бондарь – 29. Тож, побажаємо нашим співочим парам успіху у виконанні наступного завдання – адже 10 грудня учасники виконають пісню-хіт 80-х років.

Нагадуємо, що талант-шоу “Кураж по-конотопськи” проводиться в кілька етапів кожної другої суботи місяця, починаючи з листопада 2011 року в МБК «Зоряний» о 16.00. Підтримати свою улюблену пару можна відіславши СМС-повідомлення на номер 7354 з текстом: «1200 + прізвище учасника». Квитки можна придбати у касі МБК «Зоряний».