85         12-13 листопада у Конотопі на базі ЗОШ №13 відбулись практичні заняття з військово-патріотичного виховання «Школа Мужності». Заняття проводились управлінням у справах сім’ї, дітей та молоді Сумської ОДА спільно з обласним центром відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання, а їх учасниками стали учні та молодь 14-25 років.

         У рамках заходу буда проведена презентація військово-патріотичного виховання на Сумщині, учасники пройшли «мотузковий» курс, вправлялись у стройовій підготовці, збирали-розбирали зброю, брали участь у пейнтбольних змаганнях. Також учасникам були дані уроки з основ рукопашного бою та виживання в екстремальних умовах. А підсумком всього стала гра «Зірниця», коли учасники були розділені на дві команди і повинні були продемонструвати колективний дух і особисті знання для здобуття перемоги.

         Всі учасники залишились дуже задоволені проведеним заходом, цікавились, яким чином можна взяти участь в подальшому у подібних заходах. Дехто вирішив спробувати стрибнути з парашутом (у Глухові подібні стрибки здійснюються у вихідні дні під керівництвом досвідчених інструкторів). Організатори на завершення вручили кожному особисту книжку  учасника заходів «Школа Мужності» і висловили побажання, щоб набуті знання стали їм хоч раз у пригоді.