84      У рамках декади художньо-естетичного виховання в Конотопському НВК: ЗОШ І ступеня – ДНЗ відбувся  концерт «Чарівні звуки музики».

      Перевага і особливість цього заходу полягала в тому, що класична музика звучала у виконанні учнів початкових класів: Рожок Анастасії (4-Бкл.), Нестеренко Олександри (3-Б кл.), Шайденко Анастасії (4-Б кл.), Єрошик Марини (2-Бкл.), а також Білої Катерини, випускниці нашого закладу, учениці 8 класу, це тому, що на базі нашого закладу працює музична школа №1, тож багато вихованців НВК в позаурочний час навчаються грі на фортепіано .

        Вихованці Бомштейн Ірини Йосипівни порадували глядачів як класичною музикою, так і творами сучасних українських композиторів. До кожного виступу виконавця Ірина Йосипівна робила коротеньку анотацію- розповідь, яка торкалася  історії твору, що мав звучати, налаштовуючи слухачів на вдумливе сприймання музики.

      Атмосфера концерту від  початку і до кінця була піднесеною і надзвичайно емоційною. Слухаючи захоплюючі композиції, на мить усі глядачі концерту забували, що перед ними не дипломовані музиканти, а звичайні діти.

      І не був би цей концерт справжнім святом, якби серед глядачів не було батьків, які, до речі, завжди цікавляться організацією та результатами позаурочної роботи своїх дітей.

      Такий захід уже не вперше проходив в Конотопському НВК: ЗОШ І ступеня – ДНЗ. Проведення подібних концертних програм сприяє духовному розвитку підростаючого покоління, дарує радість від спілкування з високим мистецтвом.

      Усі присутні були надзвичайно  вдячні організаторам та учасникам цього концерту. Адже вони подарували слухачам хвилини справжньої  радості та спілкування з музикою.