74 Про це голова облдержадміністрації заявив під час брифінгу.

За словами Юрія Чмиря, Президент здійснив робочу поїздку до Сумської області, аби ознайомитися із ходом реалізації ініційованих ним реформ та виконання основних положень Програми «Україна для людей».

«Сумщина продемонструвала Главі держави свій потенціал. На конкретних прикладах ми довели, що область вийшла на новий рівень розвитку. Втілюючи реформи Президента в усіх галузях економіки та господарювання, ми маємо результати, які підтверджують правильність обраного нами курсу», – зазначив Юрій Чмирь.

Віктор Янукович побував у Сумському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І.Г.Харитоненка, де вручив Прапор навчального закладу кадетам.

Юрій Чмирь зазначив, що Президент був вражений реконструйованим театром для дітей та юнацтва, високо оцінив темпи та якість робіт на об’єкті.  

Президент України також взяв участь у церемонії запуску випробувального комплексу для насосного обладнання ПАТ «Сумський завод насосного та енергетичного машинобудування «Насосенергомаш», відкритті новозбудованого цеху виробництва печива та бісквітів Тростянецької шоколадної фабрики ПАТ «Крафт Фудз Україна».

«Сьогодні вся владна вертикаль демонструє єдність в питаннях подальшого реформування держави, усіх сфер життєдіяльності суспільства. Влада розуміє необхідність таких реформ, відчуває всю відповідальність за їх проведення і робить все, аби життя людей покращилося. Заручившись підтримкою Президента, ми рухаємося шляхом розбудови нової конкурентоспроможної Сумщини, нової заможної України», – підсумував Юрій Чмирь.

Прес-служба ОДА