7228 листопада в приміщенні міської ради під керівництвом міського голови Василя Івановича Дзеда відбулось засідання виконавчого комітету Конотопської міської ради, в ході якого було розглянуте питання: Про хід виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації  від 30.10.2006 №555 «Про стан та перспективи реалізації державної політики у сфері фізичної культури та спорту». Доповів з даного питання Євдоченко Сергій Михайлович – завідувач сектору фізичної культури та спорту відділу міської ради у справах молоді та спорту. В своїй доповіді він зазначив, що на сьогоднішній день передбачено 13 напрямків роботи, на які розроблено 57 пунктів заходів щодо реалізації програми.

            Фізкультурно – оздоровчою роботою в місті охоплено близько 20 тис. осіб, що становить 19% від загальної кількості мешканців міста. Середній показник по області 18 %, по державі 14 %.

         Для занять фізичною культурою і спортом в місті є 2 стадіони, 25 спортивних  залів,  38 спортивних майданчиків та 4 футбольних поля, 49 приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять. У місті працюють 75 спортивних гуртків та секцій з різних видів спорту. У ДЮСШ М.Маміашвілі відділу освіти та ДЮСШ «Старт» ФСТ «Спартак» організовано роботу 9 відділень з видів спорту: футболу, гандболу, баскетболу, греко-римської боротьби, лижних гонок, легкої атлетики, настільного тенісу, боксу, тхеквандо.

        Протягом 2011 року на стадіоні ДЮСШ М. Маміашвілі ведуться роботи по благоустрою, за спонсорські кошти зроблено ремонт приміщень під трибуною, ведеться будівництво спортивного залу для ігрових видів спорту. За кошти місцевого бюджету в 2011 році проведений поточний ремонт спортивних залів в навчальних закладах та майданчиків в мікрорайонах міста, збудований спортивний майданчик та встановлені вуличні тренажери біля стадіону «Юність», 3 дитячі майданчики зі спортивними елементами в мікрорайонах міста. Виконаний поточний ремонт приміщень ДЮСШ «Старт».

       У 2011 році спортивними організаціями міста проведено 165 різноманітних першостей, чемпіонатів, кубків, турнірів з різноманітних видів спорту та різних вікових груп, взято участь у 37 змаганнях обласного рівня, 18 змаганнях державного рівня, 4 змаганнях міжнародного рівня. Проведено 5 комплексних спартакіад. У грудні 2011 року буде проведена спартакіада серед інвалідів з 5 видів спорту.

      У місті налічується 22 організації спортивного напрямку: 1 – міський осередок Національного олімпійського комітету України, 11 – спортивних федерацій, 10 – спортивних клубів.

      Забезпечена підготовка збірних команд міста з пріоритетних видів спорту до участі у змаганнях. 2 спортсменки міста входять до складу Національних збірних команд України: Супрун Інна – з біатлону, Анцибор Марина – з лижних гонок. 3 спортсмени з лижних гонок входять до складу юнацької збірної команди України: Лелетко Ірина, Олех Вікторія, Москаленко Олександр. 2 спортсмени (Кучмій Микола та Бдуль Роман) – до юнацької збірної України з греко-римської боротьби.

      У 2011 року звання Чемпіонів області та України здобули спортсмени з лижних гонок, греко – римської боротьби, настільного тенісу, тхеквондо, футболу, хокею з шайбою, легкої атлетики, боксу, лижоролерів,  пляжного футболу, гандболу, карате, гирьового спорту.

       Визначені пріоритетні види спорту: футбол, гандбол, лижні гонки, стендова стрільба, греко – римська боротьба, бокс, тхеквандо.

       Питання адресного фінансування пріоритетних видів спорту здійснюється згідно розроблених кошторисів на рік.

      Контрольні розрахунки Міністерства фінансів на утримання галузі у 2011 році складають 866,6 тис. грн., 2419,5 тис. грн. – визначена потреба установ. По розрахунках Мінфіну на одного мешканця міста виділяється 9,3 грн. З міського бюджету на утримання галузі здійснюється дотація в сумі 1552,9 тис. грн. З урахуванням цієї дотації на одного мешканця формуються видатки в сумі 25,9 грн. По Україні цей показник складає лише 17 грн. Ці видатки виділяються стабільно.

          Також, Сергій Михайлович розповів про  розвиток ветеранського спорту в місті, про роботу центру здоров’я населення «Спорт для всіх».  

         По даному питанню також виступили:   в.о. директора ДЮСШ «Старт» Андрієнко Віра Дмитрівна та голова постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, духовності, сім’ї та молоді, фізичної культури та спорту, засобів масової інформації Бібик Віталій Володимирович.                                          

        Після обговорення основного питання члени виконкому розглянули та погодили запропоновані структурними підрозділами міської ради інші проекти рішень.