70Реконструкція футбольного поля спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Зміна» вийшла на фінішну пряму

Про це зазначив голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ під час інспектування стану реконструкції спортивного об’єкту.

«Обласна влада тримає слово. Як і передбачалося, за сприятливих погодних умов, у перші дні грудня юні футболісти отримають сучасне футбольне поле, яке відповідатиме усім європейським нормам», – зазначив Юрій Чмирь.

Реалізуючи Програму Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА «Україна для людей», ми створюємо належні умови для розвитку спорту на Сумщині, зокрема будуємо об’єкти спортивної інфраструктури.

На реконструкцію футбольного поля з обласного бюджету виділено 2 мільйони гривень та 1 мільйон 450 тисяч гривень – з бюджету міста Суми, на проведення підготовчих робіт.

Як зазначив директор ДЮСШ «Зміна» Віктор ЖИВОТОВ, футбольне поле, яке експлуатувалося з 1972 року і жодного разу не реконструювалося, мало незадовільний стан.

Наразі на футбольному майданчику завершено укладання штучного газону, триває його розмітка, підготовлено до встановлення футбольні ворота.

Сьогодні відчуваються помітні зміни на краще в спортивному житті регіону. Підтримка Юрієм Чмирем спорту № 1 у світі – вагомий крок до визнання Сумщини футбольним регіоном України, переконаний Віктор Животов.

Відразу по завершенню реконструкції футбольного поля буде встановлено трибуни для вболівальників, розпочато роботи з облаштування роздягалень та внутрішніх приміщень спортивного комплексу.

Навесні розпочнеться будівництво ще двох тренувальних майданчиків для гри в шкіряний м’яч та міні-футбол, запевнив очільник області.