68ЮРІЙ ЧМИРЬ: «Кабінет Міністрів підтримав Державну цільову програму «Розвиток індустріального (промислового) парку «Свема» в місті Шостка на 2012-2015 роки»

«Втілення положень документу стане дієвим кроком до реалізації Програми економічних реформ Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», – наголосив очільник Сумщини, виступаючи на засіданні Кабінету Міністрів України.

За словами Юрія Чмиря, метою Програми є створення умов для розвитку індустріального парку «Свема», розбудова сучасної виробничої та ринкової інфраструктури, забезпечення області конкурентоспроможною і високотехнологічною продукцію.

Голова обласної державної адміністрації зазначив, що наразі на території «Свеми» вже працює понад 30 компаній.

«Маємо досвід роботи з інвесторами за принципом «єдиного інвестиційного вікна», що скорочує до одного року термін реалізації інвестиційних проектів. Такий механізм співпраці буде запроваджений і на території індустріального парку. Поряд із державною підтримкою це стане ще одним чинником сприятливого інвестиційного клімату в області», – підкреслив Юрій Чмирь.

Реалізація Державної цільової програми за чотири роки дозволить залучити близько 500 мільйонів доларів США інвестицій, створити 50 нових підприємств, 10 тисяч робочих місць, збільшити на 122 мільйони гривень надходження до Пенсійного фонду України, на 52 мільйони гривень – відрахування до міського бюджету Шостки та на 32 мільйони гривень – до Державного бюджету, переконаний очільник Сумщини.