63  Кожного року,  першокласники НВК: ЗОШ І ступеня – ДНЗ  відправляються в експрес-подорож по країні Барвінковій. Багатство емоцій дарує дітям  гра. На початку свята учні отримують маршрутні листки з назвами зупинок: „Іграшкова”, „Музична”, „Відгадай”, „Народна скарбниця”. На кожній станції їх чекають цікаві завдання, за які вони отримують оцінки.  Діти закінчують подорож та повертаються до актової зали.

Ось і настає урочиста хвилина, коли учні пройдуть через чарівні ворота і потраплять до Країни Барвінкової, де вони стануть не просто хлопчиками та дівчатками, а одним дружним колективом – барвінчатами, які гарно вчаться, беруть активну участь у житті школи, виконують доручення. З почесним званням Барвінчата  маленьких школярів привітала директор закладу Ярмош Ірина Сергіївна, побажала  дружити між собою і поважати один одного.

           Кожен гурт барвінчат має свою назву, девіз і емблему. Дитячо-підліткове об’єднання „Барвінкове коло” Конотопського НВК: ЗОШ І ступеня – ДНЗ   має свій Герб, Гімн і прапор країни Барвінкової. У школі сформувалась своя система, яка згуртовує учнівський колектив, перетворює його на єдиний цілеспрямований організм.

         Учнівське самоврядування та організацію життєдіяльності класу допомагає вирішити створена в класах система самоврядування, де кожна дитина має доручення, яке відповідає її здібностям і бажанням, причому вибір доручень проводиться самими дітьми.

У кінці свята учні виконали Гімн школи  та з піднесеним настроєм  повернулися до своїх класів з наміром творити  і працювати в країні Барвінковій.