60
         7 грудня  – день професійного свята всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних і обласних радах. Це люди з активною життєвою позицією, лідери територіальних громад, яким довіряють земляки.

Діяльність місцевих органів влади завжди на виду. Вона відкрита, прозора і спрямована лише на одне — на задоволення життєвих потреб громадя, забезпечення їх соціального захисту, розвитку культури та духовності. Саме до вас ідуть люди зі своїми потребами, проблемами і питаннями. Тому дуже важливо нам разом чітко визначити пріоритетні напрямки розвитку, щоб громади відчували турботу, захищеність і розвиток.

Бажаю всім плідної праці, нових поштовхів у справі подальшого розквіту міст і сіл нашого регіону.

З повагою – перший заступник голови Сумської обласної ради Олег Бояринцев