golova 1
   Вітаю вас з професійним святом!

Органи місцевого самоврядування покликані допомагати вирішенню життєво важливих питань та створювати сприятливі умови для реалізації суспільних та приватних інтересів членів громади.

Місцева влада, це найбільш наближена до людей інституція. Щодня співпрацюючи з людьми, налагоджуючи тісні зв’язки між владою, громадянами та їх об’єднаннями, працівники органів місцевого самоврядування підвищують авторитет влади в очах жителів нашого міста. З своїми питаннями люди звертаються за допомогою до міської ради, і саме ваша успішна діяльність,  формує ставлення громадянина і до влади, і до держави.

З нагоди свята, бажаю всім працівникам органів місцевого самоврядування, членам виконавчого комітету, депутатам міської ради, жителям Конотопа, здоров’я, щастя, добробуту, миру, злагоди та добрих успіхів на роботі, вдома, у  повсякденному житті.

Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за відповідальну працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.