53
         В місті стартував проект – талант-шоу «Кураж по-конотопськи».

Інформаційні спонсори проекту – газета «Конотопський край», ТРК «Вежа», ДТРО «Кон-такт».

Проект підтримують салони краси міста: «Ідеал», «Персона», «Гламур», «Імидж», «Подіум», «Анюта», «Наталі», «Нефертіті», «Імидж-Люкс».

12 листопада 9 співочих пар представили на розсуд професійного журі та слухачів свої виступи – виконання та власну інтерпретацію відомих пісень. Після першого виступу «зіркових пар» – з піснею на свій вибір напруга зростає. 10 грудня в другому турі проекту учасники виконають пісню-хіт   80-х років. Виступи планується виконувати у стилі 80-х років минулого століття – з виступом справжнього ВІА, що має в своєму репертуарі відомі всім пісні-хіти Ю.Антонова та гурту «Веселые ребята». І як завжди, на протязі концерту глядачів будуть чекати веселі сюрпризи!

Нагадуємо, що талант-шоу «Кураж по-конотопськи» проводиться в кілька етапів кожної другої суботи місяця, починаючи з листопада 2011 року в МБК «Зоряний» о 16.00. Підтримати свою улюблену пару можна відіславши СМС-повідомлення на номер 7354 з текстом: «1200 + прізвище учасника». Квитки продаються у касі МБК «Зоряний».