52
Олександр ЦУПРО: «У Сумській обласній державній адміністрації запроваджено проект «Безоплатна правова допомога»

 Як зазначив у ході брифінгу заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Олександр Цупро, для надання безкоштовної юридичної допомоги залучені висококваліфіковані працівники апарату та структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій.

За його словами, головне завдання влади – забезпечити право кожної людини на безкоштовне отримання якісних, доступних та своєчасних юридичних послуг.

У рамках реалізації проекту, починаючи з серпня 2011 року, кожної другої та четвертої середи місяця з 9.00 до 12.00 години фахівцями юридичного відділу апарату облдержадміністрації проводиться особистий прийом громадян, які потребують надання первинної правової допомоги.

Під час таких прийомів громадяни мають змогу отримати правову інформацію з питань чинного законодавства; консультації та роз’яснення з юридичних питань, що стосуються діяльності обласної державної адміністрації; допомогу в написанні заяв, скарг та інших документів правового характеру.

Для жителів Сумщини, які проживають у віддалених населених пунктах, райдержадміністраціями організовано аналогічну роботу з надання безкоштовних правових послуг безпосередньо на місцях, зауважив Олександр Цупро.

Бажаючі можуть отримати правові консультації в письмовій формі не пізніше 30 днів з моменту звернення, а при наданні правової інформації – 15 календарних днів.

Для запису на прийом необхідно звернутися до сектору роботи зі зверненнями громадян, що знаходиться за адресою: площа Незалежності, 2, 
кабінет 7, коротко повідомити про суть питання та вид правових послуг, які бажає отримати заявник.
Прес-служба ОДА