7 грудня 2011 року на базі Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 відбулося засідання постійнодіючого семінару-практикуму   директорів, заступників директорів з начально-виховної роботи, заступників директорів з виховної роботи за темою «Створення матеріально-технічних умов і науково методичне забезпечення впровадження здоров`язберігаючих технологій у діяльність навчального закладу». Учасники семінару мали можливість поглибити знання з питань науково-педагогічної теорії і методики здоров`язберігаючих технологій, проаналізувати рівень впровадження та ресурсний потенціал здоров`язберігаючих технологій в освітній галузі міста та ознайомитись з досвідом роботи Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13  з даної теми.

У ході семінару учасники ознайомились з презентацією шкільного управлісько-методичного проекту «Навчання без хвороб», проведеною директором школи  Яровим Ю.М., відвідали уроки з «Основ здоров`я» у 2-А класі (учитель Думенко О.Г.), англійської мови у 4-А класі (учитель Юнак Л.А.), основ риторики у 3-Б класі (учитель Спрягайло Л.В.). Відбувся  урок плавання в 6-А класі (інструктор Скиба О.М.), факультативне заняття «Знак якості» у 9-А класі (учитель Рихлік О.І.). Учасники семінару відвідали виховну годину у 8-А класі (класний керівник Журахова О.М.), конкурсну загальношкільну гру «Говоримо і показуємо» (заступник директора з виховної роботи Пілічева О.Ф.).

Змістовними, організаційно-виваженими були психологічні практикуми «Керування стресами», «Вплив соціального сприйняття на взаємодію і комунікації», «Формування здорового способу життя за методикою «Рівний – рівному», проведених методистом з психологічної служби Шкурко О.С., практичним психологом ЗОШ №7 Хомік Н.С. та практичним психологом ЗОШ №13 Гулєвою О.В.

Логічним завершенням семінару-практикуму з даної теми став «Аукціон ідей», проведений завідуючою методичним кабінетом відділу освіти  Рибаченко В.О.

Підсумок семінару-практикуму був підведений начальником відділу освіти Шерудило Т.М., яка відмітила, що всі заходи були проведені на високому організаційному та професійному рівні.