50
         7 грудня 2011 року в Конотопській гімназії відбулася зустріч з представниками республіканського видавництва «Шкільний світ» (м. Київ), з виконуючим обов’язки головного редактора газети «Українська мова та література»  Наталією Борисівною Коржовою та  головним  редактором газети «Зарубіжна література» цього ж видавництва   Наталією Володимирівною Ждановою.

         У ході зустрічі відбувся відкритий урок з української літератури, проведений Кусенко Юлією Миколаївною в 2(6)-Б класі за твором С.Черкасенка «Маленький горбань»,  який справив на всіх присутніх велике враження та змусив ще раз замислитися над такими поняттями: милосердя, добро, людяність, щирість.

         У презентації методичного об’єднання вчителів української мови та літератури (керівник Головань Наталія Михайлівна) були представлені творчі та методичні доробки словесників протягом останніх років.

         Майстер-клас (за кіноповістю О.Довженка «Зачарована Десна»), який провела вчитель Журавель Людмила Василівна, засвідчив пріоритетні напрямки науково-методичної роботи філологів гімназії.

         Під час спілкування за «круглим столом» Наталія Борисівна звернула увагу на проведену серйозну роботу з текстом художнього твору, використання сучасних технологій  та індивідуальну роботу з учнями.

        Учителі кафедри світової літератури презентували роботу методичного об’єднання. Учитель-методист світової літератури гімназії Юрченко Тетяна Олексіївна провела  відкритий урок за темою «Розвиток мовлення. Післямова до Антона Чехова» у 2(6)-А класі. Василенко Вікторією Віталіївною було проведено майстер-клас за темою «Байки, що вчать жити». Учитель Ганжа Віра Борисівна організувала зустріч за «круглим столом», під час якої учні гімназії та гості мали змогу «подорожувати» країнами та зустрічатися заочно зі всесвітньо відомими письменниками.

        Гості  зазначили, що співпраця видавництва з Конотопською гімназією буде продовжуватися з метою поширення передового досвіду вчителів на сторінках часопису.