47
        12 грудня за участю завідувача сектору торгівлі та побутового обслуговування населення управління економіки Конотопської міської ради Журавель Н.М., представника Конотопської МДПІ Кириченко Т.М., головного ветеринарного лікаря міста Радецького М.С., начальника лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи Федька С.О., керівника ринку           Ющенка Ю.А.   відбулась виїзна нарада з 48 приватними підприємцями, які торгують на оптовому м’ясному ринку по вул.Фрунзе, 2.

На нараді розглядалися питання сплати податків до місцевого бюджету, зміни у податковому законодавстві, дотримання ветеринарно-санітарних правил та норм а також дотримання правил торгівлі на ринках міста.

За результатами наради вирішено: адміністрації ринку не надавати торгові місця тим підприємцям  у яких відсутні дозвільні документи та які порушують ветеринарно-санітарні правила і норми та податкове законодавство.

Підприємців попереджено про приведення у відповідність своєї документації та про відповідальність за порушення правил торгівлі на ринках.