44
Конкурсно-розважальний проект – талант-шоу «Кураж по-конотопський», який стартував у листопаді на сцені міського будинку культури «Зоряний» за ініціативи міської ради в грудні мав своє продовження.

          Захід, якій відбувся 10 грудня в стінах МБК «Зоряний», пройшов при повному аншлагу, адже  цього разу була обрана тема 80-х, тобто згадували шалені 80-ті: життя, традиції, товари та послуги і, звичайно ж, культуру та музику. І всі учасники немов зробили крок на 30 років назад, в свою молодість (а дехто повернувся в дитинство) і виконували хіти 80-х.

          Згідно положення один з учасників талант-шоу обов’язково має професійну музичну освіту і виступає в якості тренера-викладача, другий – має вокальні здібності і співає на аматорському рівні.

          Цього разу участь у шоу взяло дев’ять вокальних дуетів. Були оприлюднені результати І-туру та результати SMS-голосування.

          У другому турі кожен з дуетів продемонстрував високий художній потенціал і неабиякі вокальні здібності. Попрацювали і хореографи, створивши не просто вокальний виступ, а чудові номери. Про рівний склад учасників свідчить і те, що після голосування турнірна таблиця має такий вигляд: максимальну кількість балів (61) набрали дві пари – Вікторія ОСТАШКО – Михайло ГАЙДАЙЧУК та Ганна РОМАНЕНКО – Віктор ЩЕРБИНА, 59 балів у пари Юлія ГЛАНЦ – Сергій ЧІНІН, 57 балів набрали Володимир МАЛЯРОВ – Світлана БОНДАР, а далі з відривом в один бал вистроїлись пари Олена ШИНКАРЕНКО – Олександр ДІДКІВСЬКИЙ, Ірина ТРУСЕНКО – Олексій ШИШНЯК, Олександр ЄРЬОМІН – Алла ШВИДКА, Сергій ТИМОШЕНКО – Надія ШАТОХІНА, Лана ЛОГВИНЕНКО – Володимир ЗАБЄЛІН.
          Тепер співочі пари зустрінуться в січні на третій програмі, під час якої конкурсний марафон покине одна з пар, яка набере найменшу кількість балів. І лише глядацьке SMS-голосування зможе змінити рішення журі, і улюблена глядачами пара залишиться в проекті. Тож підтримайте свою улюблену пару, надсилайте свої SMS з текстом: «1200 прізвище одного з виконавців» на номер 7354. Можна з повним правом стверджувати, що «Кураж по-конотопськи» пройшов «на ура». Тому в Конотопі всі очікують його продовження.