42
Сумщина долучилася до вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

«Ми схиляємося перед мужністю і самовідданістю чорнобильців, які зберегли життя мільйонів людей», – зазначив голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ у ході мітингу-реквієму біля пам’ятного знака загиблим учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

За його словами, нині вирішено питання щодо додаткових соціальних виплат сім’ям загиблих. У 2012 році ліквідатори отримають 65 квартир в місті Путивль.

«Влада налаштована на конструктивний діалог з громадськими організаціями, готова вислухати їх пропозиції та знайти компроміс», – зазначив Юрій Чмирь.

Як наголосив голова обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль Україна» Григорій ДЕМЧЕНКО, наступного року в області зросте фінансування на отримання безкоштовних рецептів на медикаменти, що свідчить про увагу з боку влади до проблем ветеранів Чорнобиля.

Найближчим часом в області планується випустити книгу спогадів про катастрофу на ЧАЕС.

Учасники мітингу схилили голови перед мужністю і самовідданістю героїв-чорнобильців. Полеглих ліквідаторів вшанували покладанням квітів до пам’ятного знака.

Нині на Сумщині проживає майже 8 тисяч учасників ліквідації наслідків аварії, у тому числі 1,3 тисячі інвалідів.

Інформація прес-служби ОДА