33
24 грудня засвітила свої вогні головна новорічна окраса міста – двадцяти двох метрова красуня, встановлена на площі Миру. Подивитися на це чудове дійство прийшло дуже багато конотопчан: від зовсім маленьких діточок, які радісно аплодували, сидячи на татусевих плечах, до їхніх дідусів і бабусь. Здавалося, площа біля кінотеатру «Мир» ледь вміщує учасників традиційного для нашого міста свята. І тут дійсно було на що подивитися. Дід Мороз та Снігуронька разом зі своїми казковими помічниками подарували глядачам чудову розважальну програму з конкурсами і подарунками.

Розпочинаючи свято, міський голова В.І.Дзед привітав жителів міста і гостей із наступаючим Новим роком і Різдвяними святами та побажав всім міцного здоров’я, щастя, тепла і добра в оселях. Василь Іванович в своїй промові також підвів підсумок року, що добігає кінця, відзначив позитивні надбання громади і накреслив основні плани розвитку міста на 2012 рік.

Свято, яке стало першим у низці Новорічних міських заходів, продовжилося яскравим театралізованим дійством “Новорічна феєрія” від зразкового театру масових видовищ з м. Полтава та виступом гостя міста – принца пародій Віталія Міхайленка. І кожний, хто повернувся тоді зі свята, приніс у свою оселю часточку гарного передноворічного настрою!