30
27 грудня 2011 року в приміщенні міськвиконкому відбулось чергове засідання членів громадської ради при виконавчому комітеті Конотопської міської ради. В засіданні громадської ради прийняли участь керуючий  справами виконкому, заступники міського голови, керівники комунальних установ та організацій міста.

На цьому засіданні обговорювались питання енергозбереження та втілення в життя енергозберігаючих технологій в комунальному господарстві міста, проект плану заходів з реалізації ініціативи «Партнерство Відкритий Уряд» та план проведення громадських слухань на 2012 рік.

Начальник управління економіки міської ради Людмила Анатоліївна Гапєєва доповіла присутнім про заходи з енергозбереження, які вже проведені та плануються виконати в комунальному господарстві міста.

Співдоповідь начальника управління житлово-комунального господарства Яна Петровича Примака стосувалась теплопостачання міста, перспектив розвитку та розробки схеми оптимізації водозабезпечення міста.

         Активну участь в обговоренні даного питання прийняли і члени громадської ради. Сергій Васильович Юшков запропонував використати тепловізор для обстеження всіх будинків комунальних підприємств та установ міста. Віктор Георгійович Устенко запропонував обстежувати в тому числі і житлові будівлі, щоб люди бачили на яких ділянках їхнього житла найбільші втрати тепла і відповідно могли їх утеплювати.  

На засіданні громадської ради також було розглянуто проект плану заходів з реалізації ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд».

З своєю доповіддю по цьому питанню виступив завідувач сектору міської ради з питань внутрішньої політики Володимир Борисович П’явка.

Інформація була прийнята до відома, висловлені пропозиції будуть направлені до головного управління зв’язків з громадськістю обласної державної адміністрації.

Також, члени громадської ради обговорили та затвердили орієнтовний план проведення громадських слухань на 2012 рік.