31
28 грудня, під головуванням міського голови Дзеда Василя Івановича проведено 15 сесію Конотопської міської ради шостого скликання, на якій було розглянуто 46 питань.

В роботі сесії прийняли участь 34 депутати міської ради, заступник Конотопського міжрайонного прокурора Мельник В.В., депутати Сумської обласної ради Бендерський М.А., Доляр Г.Я., Тимошенко В.М., заступники міського голови, керівники структурних підрозділів міської ради, представники засобів масової інформації.

27 грудня депутати розглянули та обговорили проекти рішень на засіданнях профільних постійних комісій та загальних зборах.

Основні питання, які розглядались на сесії – Програма економічного і соціального розвитку м.Конотоп на 2012 рік та основні напрямки розвитку на 2013-2014 роки та міський бюджет на 2012 рік були одноголосно підтримані депутатами майже без змін та доповнень.

В ході сесії депутати затвердили 20 програм з питань забезпечення роботи різних галузей, затвердили правила торгівлі на ринках міста, рішення про присвоєння назви провулку міста, план роботи міської ради на І півріччя 2012 року та внесли ряд змін до рішень міської ради, прийнятих на попередніх сесіях.

Прийнято ряд рішень з питань земельних відносин, комунальної власності та інші.

Крім того, на сесії депутати прийняли рішення розглянути депутатський запит депутата міської ради Лисенко Л.Й. щодо прийняття у власність територіальної громади новозбудованої за кошти меценатів школи №7 для початкових класів, переведення дитячого садка №5 «Сніжок» у приміщення нової школи №7 та передачі благодійному фонду «Світанок» приміщення дитсадка №5.

В кінці сесії депутатів міської ради привітали з наступаючим Новим роком та побажали всього найкращого міський голова Дзед Василь Іванович та депутат Сумської обласної ради Доляр Григорій Янкелевич.