Щиро вітаю вас з наступаючим Новим 2012 роком та Різдвом Христовим!

Наближаються святкові дні, наповнені відчуттям радості, урочистого очікування казки і веселих свят, зігріті душевним теплом добрих сподівань.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Цей рік подарував нам радість  перемог і досягнень, нові перспективи, важливий професійний і життєвий досвід.                                                                                                                                         

Зустрічаймо рік, у якому кожен з нас хоче бачити  спокій та розважливість, любов і дружбу, сподіватись на добре життя. Нехай це обов’язково буде рік надій, що збуваються.

Дякую всім вам за сумлінну працю, за ваш внесок в розбудову нашого міста, за тверду віру в те, що ми зможемо змінити наше життя на краще.

Від щирого серця вітаю  конотопчан з Новим роком!!                 

Бажаю великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай Новий рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим родинам.

А у домівках завжди панує мир, взаєморозуміння й любов.
          З Новим Роком та Різдвом Христовим!

            

 

 

Міський голова                                                 Василь Дзед