Рішення про підтримку торгівельної блокади

                                                               Рішення про загальнобудинкові лічильники

 

Оголошення

При Сумській обласній державній адміністрації  4-5 та 11-12 лютого 2017 року з метою забезпечення оперативного вирішення невідкладних питань у тестовомі режимі працює безкоштовна телефонна “горяча лінія” для жителів Сумської області 0-800-301-501 (з 9:00 до 17:00) ДУ “Сумський обласний контактний центр”

Про припинення повноважень спостережної комісії

Відповідно до п.12 Постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 р. №429 “Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах”, виконавчий комітет Конотопської міської ради повідомляє, що 24.12.2016 спостережна комісія припиняє свої повноваження у складі, який був затверджений рішенням виконавчого комітету Конотопської міської ради від 24.12.2013 №350 “Про створення спостережної комісії при виконкомі міської ради”.

Підприємства, установи і організації незалежно від форми власності, які бажають включити до складу комісії своїх представників, подають до органу, який утворює спостережну комісію, відповідні пропозиції, підписані керівником підприємства, установи, або рішення керівного органу організації.

Окремі громадяни подають заяви, підписані особисто.

Членами спостережних комісій не можуть бути судді, представники органів прокуратури, органів внутрішніх справ, Служби безпеки, Державної кримінально-виконавчої служби, Державної виконавчої служби, адвокати, особи, які мають не погашену чи не зняту в установленому законом порядку судимість, а також особи, які раніше входили до складу спостережних комісій і повноваження яких були припинені достроково. Кількісний склад комісії визначається залежно від обсягу роботи, як правило від п’яти до одинадцяти чоловік.

Пропозиції та заяви щодо формування нового складу спостережної комісії приймаються Конотопською міською радою протягом трьох місяців з дати публікації даного повідомлення за адресою: 41600, м.Конотоп, пр. Миру, 8.

 

Наказ МСПУ № 112 від 15 лютого 2016 року

Звітно-виборчі збори квартальних комітетів міста

Відповідно до розпорядження міського голови від 03.03.2016 №75-ОД «Про звітно-виборчі збори на кварталах міста», у зв’язку із закінченням терміну повноважень квартальних комітетів, з 02.04.2016 р. розпочинається проведення звітно-виборчих зборів квартальних комітетів міста згідно з графіком. Графік додається. Просимо мешканців кварталів взяти активну участь у проведенні цих зборів. У разі зміни графіку, про дату, час та місце проведення зборів буде додатково повідомлено. 

Графік проведення звітно – виборчих зборів квартальних комітетів міста

 


 

Управління Держземагентства у Конотопському районі інформує населення м. Конотоп та Конотопського району

Щодо можливості отримання земельних ділянок військовослужбовцями, які виконують завдання по здійсненню антитерористичної операції на сході України.

– На виконання доручення Кабінету Міністрів України щодо реалізації ініціативи про впровадження програми соціальної допомоги сім’ям військовослужбовців Збройних сил України, Державної прикордонної служби України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України відповідні міністерства та відомства завершують формування списків військовослужбовців, які беруть безпосередню участь в антитерористичних операціях і бажають безоплатно отримати у власність земельні ділянки, – зазначає Голова Держземагентства України Сергій Рудик. – Надання земельних наділів буде здійснюватися у порядку, визначеному чинним законодавством України.

Управління Держземагентства у Конотопському районі повідомляє про надання всебічної консультативної допомоги у процесі оформлення правовстановлюючих документів на землю у разі зверненні таких військовослужбовців.

Звертаємо увагу, що безоплатна приватизація здійснюється громадянами України, які раніше не скористалися правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення.

На території Сумської області на площі майже 952 гектари є більше 8,5 тисяч земельних ділянок державної та комунальної власності, які розташовані як в межах, так і за межами населених пунктів та можуть бути надані у власність військовослужбовцям для в тому числі по м. Конотоп та Конотопському районі зарезервовано 4.0 га: для будівництва та обслуговування житлового будинку, ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва.

Більш докладну інформацію та консультацію з оформлення документів на землю можна отримати у відділі з питань розпорядження землями сільськогосподарського призначення Головного управління Держземагентства у Сумській області за телефоном – 700-903, та в Управлінні Держземагентства у Конотопському районі за телефонами : 2 35 54; 6 66 86

Також, при Головному управлінні продовжує діяти консультаційний штаб з питань роз’яснення норм земельного законодавства, при якому щоденно протягом робочого тижня (з 8.00 до 18.00) діє телефонна «гаряча лінія», телефон – (0542) 700-914 та 700-924. А у розділі «Методично-роз’яснювальні матеріали» є Методичні матеріали з питань здійснення повноважень у сфері регулювання земельних відносин, у яких зібрано зразки необхідних заяв та перелік документів; покрокові блок схеми процедур щодо отримання земельної ділянки у власність.

При Держземагентстві України діє «гаряча лінія» Голови Сергія Рудика 0-800-301-071, де оператори, також, нададуть кваліфіковані консультації, усі дзвінки безкоштовні.

 


28 вересня  відбудеться Всеукраїнська акція – флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди», спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей, різного віку, їх братиків та сестричок, які очікують на усиновлення.

Час і місце проведення: 14.00 год. біля кінотеатру «Мир».

Запрошуємо Всіх бажаючих долучитися до акції.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

І

Інформація про роботу спостережної комісії

 при виконавчому комітеті Конотопської міської ради за 2013 рік