27
За ініціативи голови облдержадміністрації Юрія Чмиря та міського голови Василя Дзеда у Конотопі триває будівництво пологового будинку та дитячої поліклініки.

«Виконуючи Програму Президента Віктора Януковича «Україна для людей» та Стратегію «Нова Сумщина-2015», ми докладаємо максимум зусиль для реформування медичної галузі», – зазначив у ході інспектування будівництва заступник голови облдержадміністрації Микола ДЕРКАЧ.

За його словами, окрім нового пологового будинку та дитячої поліклініки, Конотоп отримає ще й сучасний діагностичний центр, який буде оснащений за останнім словом медичної техніки. Пройти обстеження тут зможуть не лише жителі міста, але й прилеглих районів.

Заступник голови облдержадміністрації залишився задоволений темпами будівництва та якістю виконання робіт.

«Ми зайшли на об’єкт у 4 кварталі минулого року. За цей час вдалося вирішити усі питання, пов’язані із енерго- та теплозабезпеченням», – зазначив Микола Деркач. За умови своєчасного фінансування, він прогнозує завершення будівництва у І півріччі 2012 року.

В свою чергу міський голова Василь Дзед підтвердив, що міська влада виконує всі взяті на себе зобов’язання і зацікавлена в успішному закінченні проекту.

За інформацією голови правління ПАТ «Сумбуд» Олександра Бритова будівельники вчасно завершили облаштування даху, вставили вікна, зробили міжкімнатні перегородки та підключили опалення.

«При утепленні будівлі використовуються енергозберігаючі технології та новітні матеріали, які дозволяють ефективно зберігати тепло та забезпечують довговічність фасаду. Для опалення лікарні планується встановити автономну котельню на альтернативному паливі», – наголосив Олександр Бритов.