26
У Конотопі розпочав роботу Центр надання адміністративних послуг при виконкомі міської ради. Про основні напрямки його роботи розповів на нараді, що відбулася 4 січня, керуючий справами міськвиконкому Анатолій Фалько.

Згідно з відповідними Указами Президента України, Постановами Кабінету Міністрів з питань надання адміністративних послуг, робочою групою виконкому міської ради була проведена робота по створенню умов для роботи Центру, розроблені Положення та Регламент Центру, опрацьований реєстр послуг, які будуть надаватися громадянам та суб’єктам господарювання, розроблені на них інформаційні та технологічні картки. Виконком міської ради затвердив Положення про Центр надання адміністративних послуг, Регламент Центру та його склад.

«Діяльність Центру, – наголосила завідувач відділу адміністративно-дозвільних процедур Тетяна Марищенко, – сприятиме формуванню ефективної системи взаємодії працівників відділу адміністративно-дозвільних процедур та адміністративних органів-учасників ЦНАП із замовниками та забезпечення функціонування постійно діючої системи інформаційного забезпечення мешканців, дозволить максимально спростити організацію та технологію надання адміністративних послуг (мінімально можливі втрати трудових, матеріальних, часових  ресурсів тощо)».