25
6 січня 2012 року у Конотопському міському будинку культури “Зоряний” відбувся веселий фестиваль різдвяних колядок “Коляда, Коляда у віконце загляда!”. Позмагатися у знанні народних традицій, колядок та щедрівок зібралося кілька сотень конотопців різного віку.

         Цей день, що передує початку Різдвяних свят, зібрав багатьох учнів загальноосвітніх шкіл міста, мистецькі колективи МБК “Зоряний”, дитячої музичної школи №1, дитячої школи мистецтв, а також усіх бажаючих поколядувати та отримати насолоду від театралізованого дійства, яким є виконання народних колядок.

         Кілька годин в просторому залі дзвінко лунали колядки на будь-який смак та розігрувались театралізовані мініатюри, котрі стосувалися різдвяної тематики. Юні актори-аматори театрального колективу “Росинка”, з МБК “Зоряний”, представили до уваги захопленим глядачам, колядки часів князя Володимира Великого. Ці древні колядки, котрим вже більше тисячі років були сприйняті глядачами з величезною зацікавленістю і шаною до творчості наших предків та нинішніх виконавців.

         Святково, весело лунали колядки, а господарі свята щедро одарювали всіх учасників сувенірами та солодкими подарунками.