22
Від сучасного висококваліфікованого вчителя, який небайдуже сприймає свою роботу, бачить у ній своє покликання й обов’язок, вимагається не лише блискуче володіння власним предметом, а й високий загальноосвітній та культурний рівень. Особливе значення це має для вчителя-гуманітарія, передусім  україніста, завданням якого є формування в учнів сталого й усвідомленого розуміння пріоритетної значущості загальнолюдських цінностей, а також гідного сприйняття своєї культурної спадщини  в контексті кращих надбань європейської та світової спільноти.

Результативним для м.Конотоп став Другий Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів-україністів «Соняшник – учитель» – 2011.

Переможцем конкурсу стала вчитель української мови та літератури загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №14 Литвиненко Ганна Іванівна, яка посіла ІІІ місце у професійному конкурсі. Вітаємо з перемогою!

         Завдання конкурсу були не з простих, потрібно було показати знання не лише в межах своєї навчальної роботи та шкільної програми, а й у дотичних царинах знань, з чим конкурсантка успішно справилася.

         У цілому в конкурсі взяли участь 276 вчителів із 21 області України, а переможцями стали 19 вчителів, у тому числі два переможці із Сумської області.