18
Наприкінці 2011 року за ініціативи  заступника міського голови Тетяни Володіної та  підтримки  відділу культури і туризму Конотопської міської ради в Конотопі стартував цікавий проект – талант-шоу «Кураж по-конотопськи». Нагадаємо вам, шановні читачі, що в змаганні на краще вокальне виконання та власну інтерпретацію відомих пісень беруть участь  9 співочих пар, до складу кожної з яких входить «зірковий» тренер – людина з музичною освітою, та відома в місті людина, для якої музика та спів не є її фахом. «Кураж по-конотопськи” проводиться в кілька етапів кожної другої суботи місяця. А виступи учасників оцінює професійне журі з м. Суми.

І ось 14 січня в МБК «Зоряний» відбувся вже третій етап талант-шоу, а оскільки на цей день припадає святкування старого Нового року, пісні, які виконували того дня конкурсанти, відповідали зимовій та новорічній тематиці. Завдяки майстерно створеним декораціям сцена будинку культури була перетворена на зимовий ліс, де поміж ялинок стояв казковий будинок на курячих ніжках. І, як зазначила ведуча заходу  –  Тетяна Володіна, в цей передсвятковий вечір «Кураж по-конотопськи» перетворився на «Шабаш по-конотопськи», під час якого розважати глядачів ведучій допомагали дві чарівні молоді «відьмочки».

Того вечора кожен з дуетів продемонстрував високий художній потенціал і неабиякі вокальні здібності. Попрацювали й хореографи, створивши чудові номери. До речі, до більшості з них були залучені діти  – маленькі  жителі нашого міста, які не тільки додавали виступам конкурсантів оригінальності, а й створювали атмосферу по-справжньому сімейного свята. Справжнім сюрпризом для глядачів стала й поява Діда Мороза та Снігуроньки, у яких організатори проекту перевтілили членів журі. Та передувала усьому цьому одна урочиста і трішки сумна мить.

За умовами проекту саме з цього туру кількість співочих дуетів буде зменшуватися, оскільки конкурсний марафон щоразу покидатиме одна з пар, яка набере найменшу кількість балів, що складатиметься з суми оцінок, виставлених членами журі, та балу, вирахуваного з кількості SMS повідомлень, надісланих на їхню адресу. Після попереднього виступу «зіркових пар» за оцінками журі до трійки лідерів увійшли дуети: Вікторія Осташко та Михайло Гайдайчук (30 балів), Анна Романенко та Віктор Щербина (30 балів) і Юлія Гланц та Сергій Чінін (29 балів).

Після підбиття підсумків SMS голосування кожна з пар до свого результату отримала від одного до чотирьох додаткових балів. На жаль, результат Лани Логвиненко та Володимира Забєліна виявився найменшим, тому вони були змушені покинути проект.