7
24.01.2012 в малому залі засідань міської ради при заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володіній Т.Ю. відбулась нарада за участю голови постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, духовності, сім’ї та молоді, фізичної культури та спорту, засобів масової інформації Бібіка В.В., представників місцевих органів влади, місцевих краєзнавців, працівників міського краєзнавчого музею, директорів громадських музеїв.

Основними питаннями, які були розглянуті на нараді стало створення громадської ради на базі міського краєзнавчого музею та активізація співпраці міського краєзнавчого музею з громадськими музеями міста.

Тетяна Юріївна Володіна наголосила на потребі створення на базі міського краєзнавчого музею органу самоврядування – громадської ради. Громадська рада буде постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, до якого входитимуть краєзнавці, меценати, представники місцевих органів влади, освіти та культури.  Створення даної ради забезпечить участь громадян  в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю міського краєзнавчого музею, сприятиме налагодженню ефективної взаємодії керівництва міського краєзнавчого музею з громадськістю, врахуванню громадської думки під час реалізації у місті державної політики.

Присутні схвально зустріли пропозицію Володіної Т.Ю. і вирішили провести перше засідання новоствореної громадської ради на базі міського краєзнавчого музею до 20 лютого 2012 року. На даному засіданні вирішено погодити склад громадської ради, положення про її діяльність та графік проведення її засідань.

Не менш актуальним питанням, озвученим Володінню Т.Ю. під час проведення наради було питання роботи у нашому місті на базі установ, організацій, підприємств та навчальних закладів громадських музеїв.

Тетяна Юріївна наголосила на необхідності активізації співпраці міського краєзнавчого музею з громадськими музеями міста. Зазначивши, що міський краєзнавчий музей повинен виступати осередком, який здійснюватиме всебічну консультативно-методичну допомогу директорам громадських музеїв міста.

Директори громадських музеїв та місцеві краєзнавці підтримали ініціативу Володіної Т.Ю. запропонувавши до 1 березня 2012 року на базі міського краєзнавчого музею провести методичний семінар з директорами громадських музеїв міста.