000
25 січня делегація від міста, на чолі з міським головою Дзедом В.І. взяла участь в другому обласному фестивалі “Перлини Сумщини”. Він пройшов в театрі драми та музичної комедії імені Щепкіна в м.Суми. За останні роки він вже став традиційною подією в культурному житті регіону. На ньому відбулося підбиття підсумків роботи, що була проведена у 2011 році в рамках програми розвитку області “Нова Сумщина-2015”, що стартувала 7 квітня 2010 року, майже одразу після призначення на посаду голови обласної державної адміністрації Юрія Чмиря і спрямована на підвищення конкурентоспроможності області, залучення інвестицій, створення нових робочих місць та підвищення  рівня життя громадян.                                                   
На протязі 2011 року відбулася стабілізація роботи на багатьох промислових підприємствах Сумщини. Відкрились нові виробничі потужності, збільшились державні замовлення, почала відроджуватись цукрова галузь. Урожай зернових зібраний в минулому році дозволив повністю забезпечити потреби області та навіть дав можливість  експортувати частину продукції до сусідніх областей. Не мало результативної роботи проведено і в інших галузях. Серед найбільш значимих подій минулого року було  названо розвиток виробництва, сільського господарства, будівництво нових лікарень, спортивних майданчиків, реконструкцію обласного театру для дітей та юнацтва, відкриття дитсадків. Окремо було зазначено, що саме в м. Конотоп один з довгобудів незабаром перетвориться на  нове пологове відділення та діагностичний центр.
Працюючи разом, ми заклали міцний фундамент нашого майбутнього. Все, чого вдалося досягти, зроблено спільними зусиллями. Сьогодні ми вшановуємо людей, об’єднаних спільною метою, – побудувати заможну і конкурентоздатну Сумщину – зазначив голова облдержадміністрації, вітаючи учасників та переможців обласного фестивалю «Перлини Сумщини». За його словами, наша область стала органічною складовою нової України, де не на словах, а на ділі запроваджуються соціальні реформи.
Надзвичайно важливо, що влада вшановує працю простих людей, тих, на кому тримається господарство нашої області та країни в цілому. Одним з переможців та щасливим власником перлини став наш земляк машиніст-асфальтоукладчик 6 розряду філії «Конотопський райавтодор» ДП «Сумський облавтодор» МІХТУНЕНКО Віктор Іванович – як найкращий за професією. Будував дорогу Путивль-Спадщанський ліс, магістраль М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ.
Після церемонії нагородження всі присутні мали можливість насолодитися концертом, на якому можна було побачити кращі вокальні та хореографічні колективи  не лише з міста Суми, а й з усієї області.