zmagganna
В області проходять ХІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл на призи Олімпійського чемпіона Юрія БІЛОНОГА

 «Популяризація здорового способу життя, підтримка спортсменів з різних видів спорту – серед пріоритетів Програми Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА «Україна для людей» та Стратегії розвитку області «Нова Сумщина-2015». Невипадково поточний рік оголошено Главою держави роком спорту та здорового способу життя, – наголосив, вітаючи спортсменів, начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Олександр СТРЕЛЬЧЕНКО.

За його словами, у змаганнях, що проходять на базі легкоатлетичного манежу Української академії банківської справи, беруть участь близько 500 легкоатлетів – представники 60 команд із 14 регіонів України, у тому числі й Сумщини, а також Російської Федерації (Курська та Желєзногорська).

Олександр Стрельченко висловив сподівання, що боротьба на доріжках манежу принесе спортсменам не лише нагороди, а й стане черговим етапом у підготовці збірної команди України до ХХХ Олімпійських ігор 2012 року, що відбудуться в Лондоні.

«Обласна влада й надалі підтримуватиме спорт, адже здорова нація – запорука впевненого майбутнього», – підкреслив Олександр Стрельченко.

Нині в області діє 27 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, Сумська дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву Володимира ГОЛУБНИЧОГО, обласна школа вищої спортивної майстерності, спортсмени яких неодноразово ставали чемпіонами та призерами чемпіонатів і кубків України, різноманітних міжнародних змагань.