Інформація ТОВ “Тепловодпостач”, КП “Теплогарант” про намір здійснити коригування тарифів на постачання теплової енергії для поживачів

05.02.2021

05.02.2021

Проект рішення виконавчого комітету «Про коригування ДП «Авіакон» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, тарифів на послугу з постачання теплової енергії та постачання гарячої води»

Інформація про намір зміни тарифів на послугу з постачання теплової енергії ДП «Авіакон»

19.01.2020

Повідомлення ВУВКГ м.Конотопа про намір здійснити встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення

11.01.2021

Проект рішення «Про коригування підприємствам м.Конотоп тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, тарифів на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води»

01.01.2021

Тарифи по місту станом на 01.01.2021

Тарифи на комунальні послуги на 01.12.2020

23.11.2020

11.11.2020

Інформація про намір зміни підприємствами тарифів на теплову енергію

04.09.2020

Проект Рішення виконавчого комітету Конотопської міської ради “Про встановлення підприємствам м.Конотоп тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, тарифів на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води”

Рішення виконкому від 22.07.2020 №134 “Про погодження тарифів на ритуальні послуги, які надаються ФОП Кузнєцова О.Г.”

Рішення виконкому від 22.07.2020 №135 “Про затвердження тарифів на ритуальні послуги, які надаються КП Муніципалітет”

Інформація про  наміри зміни тарифів (ТОВ “Тепловодпостач”)

Інформація про наміри зміни тарифів (КП “Теплогарант”)

Тарифи ДП «Авіакон» м.Конотоп