11.11.2020

Інформація про намір зміни підприємствами тарифів на теплову енергію

04.09.2020

Проект Рішення виконавчого комітету Конотопської міської ради “Про встановлення підприємствам м.Конотоп тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, тарифів на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води”

Рішення виконкому від 22.07.2020 №134 “Про погодження тарифів на ритуальні послуги, які надаються ФОП Кузнєцова О.Г.”

Рішення виконкому від 22.07.2020 №135 “Про затвердження тарифів на ритуальні послуги, які надаються КП Муніципалітет”

Інформація про  наміри зміни тарифів (ТОВ “Тепловодпостач”)

Інформація про наміри зміни тарифів (КП “Теплогарант”)

Тарифи ДП «Авіакон» м.Конотоп