004
13 лютого 2012 року у приміщенні дитячої музичної школи №2 відбувся міський конкурс для вихованців багатодітних сімей, організований Конотопським відділенням ВСЖТУ «Жінки-трудівниці за майбутнє дітей України» спільно з відділом міської ради у справах молоді та спорту. Це перший етап Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Таланти багатодітної родини». Фестиваль проводиться щорічно в усіх регіонах України і демонструє кращі зразки дитячої творчості в галузі національної культури та мистецтва.

На міський конкурс були представлені картини та вироби з бісеру, підручних засобів, зроблені руками дітей. Юні музиканти подарували всім учасникам заходу довершене виконання творів авторів зі світовим ім’ям у своєму виконанні. Всього ж у конкурсі взяли участь 23 дитини з багатодітних родин.

Переможцями конкурсу стали: у номінації «образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво» Переплиця Тамара; у номінації  «музичне виконання» кращою стала Марія Мотузка;  у номінації «вокальне мистецтво» призове місце зайняла Нікітіна Катерина  

Переможці міського конкурсу матимуть змогу позмагатися за призові місця в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу – фестивалю.

Відділ міської ради у справах молоді та спорту вітає переможців та  висловлює подяку дитячій музичній школі №2 в особі директора       Паренаго Т.В. за надання допомоги в організації та проведенні міського конкурсу.