seminarbiblioteka10 лютого 2012 року відбувся семінар-практикум  бібліотечних працівників загальноосвітніх навчальних закладів міста в Конотопській гімназії.

Учасники семінару ознайомилися з формами та методами роботи  з питань формування екологічного світогляду учнів та з досвідом роботи гімназії.

Методист методичного кабінету відділу освіти  Мельник Ніна Дмитрівна ознайомила всіх присутніх з нормативно-правовою базою з питань екологічного виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Із питанням щодо стану екологічного виховання та природоохоронної роботи в місті виступила методист Станції юних натуралістів Мурка Тетяна Володимирівна.

Презентувала роботу  з питань екологічного виховання бібліотекар гімназії Стрілець Лідія Іванівна.

Учитель фізики Рудецька Олеся Вікторівна поділилася враженнями від участі в Міжнародному проекті «Комплексні підходи до енергозбереження», презентувала проекти, що запроваджені в гімназії.

Відбувся обмін з досвіду роботи бібліотекарів шкіл міста за темою «Екологічні проблеми сучасності та виховання шкільною бібліотекою бережливого ставлення до неповторного світу рідної природи».Презентувала свою роботу Базарна Антоніна Павлівна, бібліотекар Підлипненської ЗОШ.

Родзинкою семінару була виховна година «Світ живої природи», проведена Стрілець Л.І. Учні 1(5) класів гімназії показали свої презентації на тему «Явища природи», стали учасниками екологічної гри «Квіткова галявина».

Учитель-методист Єршова Наталія Миколаївна з учнями 10 класу провела науково-практичну конференцію з використанням міжнародної програми «Зелений світ».

На завершення учасникам семінару запропонований огляд книжкової виставки «Нам із Землею разом жити».

Самодай Л.А., заступник директора з наукової роботи гімназії