20 лютого у міському краєзнавчому музеї ім.Лазаревського відбулось засідання громадської ради при міському краєзнавчому музеї за участі muzei kraeznabchii
заступника міського голови Т.Ю.Володіної, голови постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, духовності, сім’ї та молоді, фізичної культури та спорту, засобів масової інформації В.В.Бібика, представників відділу культури і туризму міської ради, місцевих краєзнавців, працівників краєзнавчого музею, директорів громадських музеїв міста. На засіданні обговорювали концепцію розвитку краєзнавчого музею, підводили підсумки його роботи за 2011 рік, а також обговорювались плани розвитку музейної справи в місті.

Насамперед заступник міського голови Тетяна Юріївна Володіна представила всім присутнім нового керівника краєзнавчого музею – Артура Ігоревича Мокроусова. У своєму виступі він розповів про шляхи розвитку музею, поділився своїми ідеями та проектами на найближчі роки. В свою чергу, Віталій Володимирович Бібик запропонував своє бачення розвитку музейної справи в Конотопі. Зокрема, визначив першочергове завдання для краєзнавчого музею – це створення власного веб-сайту. Адже дуже важливо підтримувати імідж музею, зробити його конкурентоздатним та престижним.

Аналізуючи досвід роботи інших краєзнавчих музеїв, присутні в залі висловлювали свої пропозиції та побажання, обговорювали проблемні питання та визначили пріорітетні напрямки у розвитку музейної справи в Конотопі.