ball chkolnuu
Перший міський бал для молодих працівників системи освіти «Квіти кохання» відбувся в приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості  минулої п’ятниці.

Почесна гостя заходу заступник міського голови Тетяна Володіна, вітаючи присутніх від імені міського голови Василя Дзеда та депутатського корпусу, подякувала за виявлену честь бути присутньою на святі молодості та краси і висловила впевненість у започаткуванні в місті ще однієї гарної традиції. У свою чергу хазяйка балу – начальник відділу освіти міської ради Тетяна Шерудило, яка й відкрила захід, висловила вдячність представникам правоохоронних органів, військовим, за те що завітали на бал і в такий спосіб розділити це свято з молодими педагогами.

Організаторами першого вчительського балу виступила міська організація профспілки освіти на чолі з Оленою Бугарою за підтримки відділу освіти міської ради. Як зауважила Олена Дмитрівна, впровадження програми для молоді цьогоріч є пріоритетною. Шукаючи формат молодіжного заходу, вирішили зупинитися саме на проведенні балу. А зважаючи на те, що протягом останніх двох років у місцеві навчальні заклади прийшло багато молоді, такий захід став гарною нагодою познайомити нових працівників одне з одним.