Все починається з кохання!kyrraz

Так стверджують організатори і учасники проекту «Кураж по-конотопськи», четвертий етап якого 19 лютого зібрав повну залу  МБК «Зоряний»

Того вечора все було присвячене його величності Коханню! І сцена будинку культури, святково прикрашена червоними кульками-серцями, і декорації, і зовнішній вигляд учасників талант-шоу. А ще  – прекрасні ліричні вірші у виконанні ведучої проекту Тетяни Володіної, які змушували присутніх у залі затамовувати подих, та відомі й улюблені багатьма пісні про кохання, словами з яких того вечора конкурсанти зізнавалися в любові до своїх прихильників.

Романтичну атмосферу свята затьмарювало лише те,  що для двох пар учасників, які набрали найменшу кількість балів (сума оцінок, виставлених членами журі, та балу, вирахуваного з кількості SMS повідомлень, надісланих на їхню адресу), цей етап став останнім у проекті. На жаль, удача цього разу була не на боці дуетів  Сергія Тимошенка і Надії Шатохіної та Олександра Єрьоміна та Алли Швидкої (на знімку). Саме тому ліричні пісні, підготовлені ними до цієї програми, звучали надзвичайно зворушливо. Проводжаючи ці пари зі сцени, глядачі не шкодували оплесків, а Тетяна Юріївна, як куратор проекту, вручила їм Грамоти від міського голови Василя Дзеда та спеціально виготовлені для «Куражу» пам’ятні статуетки.

А далі на глядачів та членів журі чекала справжня історія кохання, одна на всіх, яку кожна пара виконавців розповіла по-своєму, неповторно, за допомогою сценічних костюмів, декорацій та підтримки танцюристів чи співаків бек-вокалу. Виступ кожної пари учасників вразив журі своєю креативністю та оригінальністю. Володимир Маляров і Світлана Бондар, наприклад, під акомпанемент роялю та гітари говорили про любов словами Марини Цвєтаєвої («Мне нравится, что вы больны не мной…»), Олена Шинкаренко та Олександр Дідковський  на мить перенесли глядачів у тепле літо, подарувавши пісню Ірини Круг «Дом на горе».

Сергій Чинін та Юлія Гланц постали перед глядачами в образі  закоханих, заспівавши українську народну пісню «Чом ти не прийшов…», а Ірина Трусенко та Анатолій Сорока, який в четвертому турі склав пару зірковому тренерові замість відсутнього з поважної причини Олексія Шишняка, під запальну пісню «Чар зілля» розіграли справжнє українське  весілля. Чудовим виступом порадували своїх шанувальників Анна Романенко та Віктор Щербина. Пісня «А за окном бушует февраль…»  у їхньому виконанні не зважаючи на зимову суть, подарувала присутнім у залі лише теплі емоції. Як справжній гімн кохання та ніжності, прозвучав того вечора і «Ноктюрн» у виконанні Вікторії Осташко та Михайла Гайдайчука. Коментуючи виступ цієї пари учасників, один із членів журі зазначив, що з такими сильними вокалістами в Конотопі можна без вагань починати нове шоу «Зірки в опері». І дійсно було важко не погодитися з такою оцінкою!

Стверджуючи своїми виступами істину, що все починається з кохання, учасники проекту не боялися бути відвертими, щирими, чуттєвими, а тому  глядачі не шкодували оплесків, а журі – високих оцінок. За результатами цього етапу змагань з шести пар, які продовжують брати участь в проекті, п’ять дуетів отримали по 30 балів – найвищу оцінку своєї майстерності. Тепер – черга за глядачами. Оскільки саме від кількості їхніх SMS повідомлень залежатиме, хто з лідерів залишиться в проекті й надалі даруватиме конотопцям тепло своїх сердець і неперевершену силу голосу!

Тож підтримайте свою улюблену пару, надсилайте свої SMS з текстом: «1200 прізвище одного з виконавців» на номер 7354. Нагадаємо вам, що квитки на наступний етап проекту, а він відбудеться в березні, можна придбати у касі МБК «Зоряний». А співочим парам побажаємо успіху у виконанні наступного завдання!