EVRO
Незабаром стартує «ЄВРО-2012 в м.Конотоп». Саме таку назву отримав новий проект, ініційований відділом освіти Конотопської міської ради. У ньому візьмуть участь 16 дитячих футбольних команд загальноосвітніх шкіл м.Конотоп та Конотопського району, сформованих із футболістів 1999-2001 р.н. Змагання відбудуться за правилами «Шкіряного м’яча» відповідної вікової категорії.

Згідно з жеребкуванням кожна команда буде «представляти» одну з країн-учасниць чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Далі – все «по-справжньому»: одноколові змагання у групах і система плей-офф. 

У складі оргкомітету змагань – голова міської федерації футболу, депутат міської ради Олександр Кирій, заступник міського голови Тетяна Володіна, начальник відділу освіти, депутат міської ради Тетяна Шерудило.

Жеребкування «ЄВРО-2012 в м.Конотоп» відбулося 20 лютого. У ньому взяли участь керівники навчальних закладів, які беруть участь у турнірі та капітани команд.

Присутні тепло привітали почесного гостя – ветерана конотопського футболу Віталія Андрейка. Від імені міського голови Василя Дзеда учасників дійства привітала заступник міського голови Тетяна Володіна. Вона також відзначила, що подібні змагання проводяться на Сумщині вперше.

«Чемпіонат Європи з футболу  – це, безумовно, дуже важлива подія для всіх держав нашого континенту, – наголосив Олександр Кирій. – І нам би хотілось, щоб ця подія знайшла відгук і в Конотопі, була знаменною і для наших земляків. Тому ми спробуємо зробити так, щоб дитяче ЄВРО-2012 надовго запам’яталось усім, хто був до нього причетний».

Вихованки ДЮСШ М.Г. Маміашвілі – гравці футбольної команди «Вікторія» Анастасія Мажара та Владислава Пивовар презентували футбольні м’ячі, які гратимуть на «ЄВРО-2012 в м.Конотоп».

Тетяна Шерудило розповіла, що ідея проведення турніру належить директору СШ № 12 Анатолію Гричановському. Він запропонував не тільки відзначити в Конотопі свято футболу, а й залучити до нього якомога більше школярів. «Грунтовна підготовка, яка вже проведена вчителями фізкультури міських шкіл, працівниками відділу освіти та ДЮСШ М.Г.Маміашвілі, вселяє впевненість, що змагання пройдуть якнайкраще. Ми докладемо до цього всіх зусиль і навіть трішки більше, – наголосила начальник відділу освіти. – Я впевнена, що футболісти і тренери команд теж докладуть всіх зусиль, щоб Конотоп аплодував не тільки переможцям змагань, а й усім учасникам».

Залишається лише додати, що фінальний акорд змагань відбудеться 1 червня – саме на цей день запланована зустріч із польською командою, яка переможе в аналогічних змаганнях у цій країні.