До участі у конкурсі запрошуються штатні та позаштатні журналісти місцевих газет, радіо,

телебачення та Інтернет-порталів.pucmennuk

Вік учасників – необмежений. Один учасник має право надати на конкурс не більше двох робіт в одній номінації, при цьому має право брати участь у кількох номінаціях. Мови конкурсу – українська та російська. Перевага надається аналітичним та художнім матеріалам.

Заявки на участь у конкурсі приймаються по 6 травня 2012 року. На конкурс приймаються роботи, розміщені в ефірі, на шпальтах газет та Інтернет-порталів протягом 2011-2012 pp. Інформація про хід конкурсу буде озвучена на «РадіоКон-103 FM». Церемонія нагородження переможців відбудеться у приміщенні ТРК «Вежа» 06.06.2012 у День журналіста. Роботи надсилаються на електронну адресу: kst_konotop@ukr.net або на адресу: 41600, м. Конотоп, пр. Миру, 73, ТРК «Вежа» з відміткою «на конкурс». Кращі роботи будуть опубліковані на шпальтах газети «Конотопський край», «Сільські горизонти».

НОМІНАЦІЇ

Для друкованих ЗМІ:

1. Розслідування на вибрану тему.

2. Нарис, оповідання, есе.

3. Науково-популярна стаття.

4. Фоторепортаж.

Для ефірних ЗМІ:

1. Краща телепрограма (кінофільм).

2. Краща радіопрограма.

Для Інтернет-видань:

1. Кращий Інтернет-ролик (сюжет).

2. Краща Інтернет-програма.

Окрема номінація: «За професійний внесок у журналістику міста» –присуджується на вибір журі.

Фіналісти конкурсу будуть нагороджені Дипломами першого та другого ступеня, подарунками. Лауреати конкурсу отримають відзнаки у вигляді ручки-пера. Спеціальні призи та Гран-прі конкурсу – кубки із символікою конкурсу. Роботи фіналістів будуть опубліковані в газетах «Конотопський край» та «Сільські горизонти».