tancuu dla tebeСюрпризів цього разу вистачало, при чому як запланованих, так і несподіваних. По-перше, у ведучої з’явився партнер пару Ользі Качурі склав  Антон Васюта. Крім цього, на шоу запросили гостей – вихованців суддівського подружжя Тригубів, золотих призерів 4-го міжнародного фестивалю «Арт-Бом». А ще для глядачів заспівала переможниця «Караоке на майдані» Майя Восканян та одні з лідерів «Кураж по-конотопськи» Анна Романенко і Віктор Щербина.

Напередодні шоу сталася прикрість – партнер Наталії Прокопець Ігор Бейгул травмував ногу і не зміг виступати. Попри це Наталія станцювала підготовлений ними номер, але разом з іншою учасницею «танців» – хореографом Тетяною Грищенко. Оскільки пара опинилася поза конкурсом, проект залишила тільки одна пара, але наступного разу не пощастить одразу трьом.

Загалом, четвертий тур проекту був насичений яскравими образами і характерами, що дало змогу учасникам у повній мірі розкрити свої акторські здібності. Почалося sms-голосування, завдяки якому є можливість повернути в шоу будь-яку з вибулих пар (sms надсилайте на номер 7354, текст починайте з цифр 1200, а потім вкажіть прізвище одного з учасників).