cport2502
Волейбол
З 20 по 25 лютого 2012 року відбувся міський турнір з волейболу серед чоловічих команд присвячений Дню захисника Вітчизни. В змаганнях прийняло участь 8 команд («Локомотивне депо», «Промвузол», «ВПУ-4», «Зірка», «КІПТ», «ПЧ-1», «Конотопський район», збірна міста).

25.02.2012 в спортивному залі ДПТНЗ ВПУ пройшли фінальні зустрічі за підсумками яких визначились переможці та призери турніру: перше місце – команда «Локомотивне депо», друге місце посіла команда збірної міста і трете місце зайняла команда ДПТНЗ ВПУ, четверте місце – команда «Конотопський район». Також відзначились кращі гравці турніру з волейболу в командах : Калюжний Олександр (команда «Локомотивне депо»), Пономаренко Дмитро (команда «ВПУ-4»), Пономаренко Ігор (команда збірної міста), Стеценко Віктор (Конотопський район). Кращій гравець турніру з волейболу – Панюта Андрій.Турнір пройшов за підтримки відділу конотопської міської ради у справах молоді та спорту та міської федерації волейболу.

 Карате 25.02.2012 року в спортивному залі ЗОШ №13 пройшов ІІІ Відкритий Чемпіонат з карате-до за версією ІКА. В турніри прийняли участь 77 спортсменів з чотирьох міст: Конотоп, Київ, Свеса, Ямпіль. Турнірна таблиця розташувалась в такій послідовності: перше місце посіла команда міста Свеса, друге зайняла команда міста Кнотоп і третє місце – команда Ямпіль.

Особиста Подяка директору та персоналу ЗОШ № 13 за допомогу у проведенні змагань, а також відділу Конотопської міської ради у справах молоді та спорту.