24 лютого на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 відбулося чергове засідання школи професійної адаптації «Діалог» для молодих фахівців. Заняття було присвячене моделюванню уроків різних типів, яке було проведено у формі ділової гри. Завданням заняття  було акцентувати увагу молодих фахівців на особливостях підготовки сучасних уроків різних типів, розвивати навички моделювання та творчого підходу до вибору найбільш ефективних форм і методів кожного структурного елемента уроку. У ході ділової гри молоді педагоги виконували ролі доповідача, опонента та експерта , презентували проекти запропонованих типів уроків.

Молоді фахівці також мали змогу познайомитися з навчальним закладом, переглянути фільм та презентацію, відвідати музейну кімнату народного побуту «Світлиця», відвідати уроки досвідчених учителів, майстер-клас вчителя англійської мови Рукавішнікової Г.В. та презентацію уроку світової літератури молодого фахівця Лось В.В. Цікавим і корисним для молодих фахівців було заняття, проведене психологом Логвиновою С.М. з елементами тренінгу., яке пройшло на високому організаційному та методичному рівнях.

За підсумками заняття адміністрацією школи було підготовлено презентацію для молодих фахівців «Як я провів сьогоднішній день», яка додала позитивних емоцій і гарного настрою.

Т.Онищенко, методист методичного кабінету відділу освіти