Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята краси і любові – 8 Березня!

Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

Сьогодні ви посідаєте провідні місця в інститутах влади, бізнесі, громадській та творчій діяльності, мудро і віддано оберігаєте родинне вогнище, додаєте наснаги чоловікам, всюди створюєте атмосферу тепла й затишку.

Завдяки вашому таланту, працьовитості та невичерпній енергії нова Сумщина з кожним роком розвивається, стає територією, комфортною для життя. Ваші імена вінчають трудові, інтелектуальні, спортивні, мистецькі здобутки регіону.

Дорогі берегині українського роду, нехай щодня вас оточують любов і гармонія, зігрівають увагою і турботою найдорожчі люди, для вас – розквітають квіти.

Здоров’я вам і щасливої долі заради майбутнього України!

ПРИВІТАННЯ  ВІД ГОЛОВИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЮРІЯ ЧМИРЯ ТА ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ ГЕННАДІЯ МИХАЙЛЕНКА