Центр надання адміністративних послуг міської ради

Відділ адміністративно – дозвільних процедур знаходиться за адресою 41600, м. Конотоп пр. Миру,8 каб. 105-106, 107, 120-122

Контактний телефон (05447)6-33-19, (05447)6-33-96

Години роботи центру надання адміністративних послуг міської ради:

прийом, видача, надання консультацій

Понеділок: 800 — 1500

Вівторок: 800 — 1900

Середа: 800 — 1500

Четвер: 800 — 1900

П’ятниця: 800 — 1500

Субота: 800 — 1500

Склад відділу адміністративно-дозвільних процедур міської ради:

Посада

П.І.Б.

Завідувач відділу адміністративно-дозвільних процедур міської ради – державний адміністратор

Марищенко Тетяна Олександрівна

Державний адміністратор відділу адміністративно-дозвільних процедур міської ради

Корнієнко Денис Григорович

Спеціаліста I категорії відділу адміністративно-дозвільних процедур міської ради

Козмерчук Катерина Олександрівна

Спеціаліста I категорії відділу адміністративно-дозвільних процедур міської ради

Сизон Марина Павлівна

Положення про Центр надання адміністративних послуг

ПЕРЕЛІК АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Сьогодні перед суспільством стоїть одна із найбільших проблем – потреба в розвитку та підтримці довіри громадян до органів місцевого самоврядування та інших органів влади.

Завдання, які ставить сьогодні перед органами влади та органами місцевого самоврядування Президент України Віктор Янукович щодо оптимізації системи надання адміністративних послуг громадянам та підприємцям несуть в собі і економічний і соціальний аспект.

Сучасні вимоги до організації роботи виконавчих органів міської ради кінцевим результатом мають спрощення всіх дозвільних процедур, прозорість та відкритість в діяльності влади, ліквідацію будь яких підстав до корупційних дій. Саме це має за мету ідея створення Центру надання адміністративних послуг м.Конотоп .

Адміністративні послуги – це публічні послуги, які надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, іншими уповноваженими особами, надання яких пов’язане з реалізацією владних повноважень.

Враховуючи актуальність та важливість даного питання, з метою забезпечення реалізації державної політики у сфері надання адміністративних послуг,  керівництвом виконавчого комітету Конотопської міської ради було прийнято рішення про створення Центру надання адміністративних послуг, який буде розташовуватися на першому поверсі  приміщення міської ради по пр.Миру, 8, (ліве крило).

Рішенням виконкому міської ради від 28.11.2011 №392 затверджено Положення та регламент  Центру надання адміністративних послуг, розроблені інформаційні та технологічні картки на 130 адмінпослуг. . Використовуючи досвід  вже існуючих центрів  в містах Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, де прийом замовників здійснюють повноважні представники адміністративних органів, в ЦНАП м.Конотоп буде використана інноваційна модель надання адмінпослуг через адміністраторів створеного Центру, максимально відокремивши замовників від виконавців послуг з метою дотримання законодавства про корупцію, та використовуючи можливості передання вхідних документів через Інтернет.

Положення про Центр надання адміністративних послуг розроблено відповідно до Закону України від 6 вересня 2005 року “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”, Указу Президента України від 3 липня 2009 року №508 “Про заходи із забезпечення додержання прав фізичних та юридичних осіб щодо одержання адміністративних (державних) послуг”, постанов Кабінету Міністрів України від 17 липня 2009 року №737 “Про заходи щодо упорядкування адміністративних послуг” (з наступними змінами), від 05.01.2011 №33 «Деякі питання надання платних адміністративних послуг» та розпорядження міського голови від 07.10.2011 №303-р «Про створення Центру надання адміністративних послуг».

Головною метою створення Центру надання адміністративних послуг є вдосконалення роботи по задоволенню потреб замовників шляхом збалансування захисту прав та законних інтересів особи і ефективної діяльності муніципальних служб, а саме:

-спрощення процедур отримання замовниками адміністративних послуг;

-протидія корупції, уникнення використання посередницьких послуг при отриманні адміністративних послуг;

-підвищення рівня задоволеності замовників якістю наданих адміністративних послуг.

Результатом створення ЦНАП при виконкомі міської ради стане забезпечення прозорості, відкритості та зрозумілості дій у сфері надання адміністративних послуг. Окрім того, одним з очікуваних результатів для осіб, які мають намір започаткувати власну справу, стане отримання повної та вичерпної інформації з різних аспектів ведення підприємницької діяльності (реєстрація, дозвільні процедури тощо), зменшення часу, необхідного для відвідання різних служб, причетних до підготовки та надання документів реєстраційного та дозвільно-погоджувального характеру.

Для виконавчого комітету міської ради створення Центру надання адміністративних послуг дасть змогу зекономити час на оформленні вхідних/вихідних пакетів, впорядкувати роботу з документами, виключити втрату документів, підвищить ефективність роботи працівників шляхом зменшення кількості однотипних рутинних операцій та зосередження уваги на покращенні якості обслуговування замовників.

4 січня 2012 року було відкрито ЦНАП.