txekbando
Тхеквандо:
10 – 13 березня в палаці спорту «Локомотив» імені Кірпи Г.Н. відбувся Чемпіонат України з тхеквандо ВТФ. За підсумками змагань Чемпіоном України серед юнаків у ваговій категорії до 30 кг. став вихованець міської Олімпійської федерації тхеквандо Шендрик Максим (міська гімназія). Готував до змагань тренер Дубовенко Юрій Володимирович.

 Бокс: 10-11 березня в місті Суми відбувся відкритий Чемпіонат Сумської області з боксу В змаганнях прийняли участь вихованці відділення «Боксу» ДЮСШ «Старт». За підсумками змагань Чемпіонами області стали: Фонарьов Андрій у ваговій категорії до 41 кг. та Щербіна Олексій у ваговій категорії до 60 кг. (обидва учні Підлипенської ЗОШ). До змагань спортсменів готували тренери – викладачі Тимченко Руслан Миколайович, Ільєнко Олександр Олександрович.

Волейбол: 6 березня в спортивному залі БНіТ залізничників відбувся Кубок міста з волейболу серед жіночих команд. За підсумками змагань перше місце виборола команда «Локомотив – ветеран», друге місце у студенток ПТ КІСумДУ на третьому місці команда «Локомотив».