pilgu
На цьому у ході прес-конференції наголосила заступник голови облдержадміністрації Тамара Іщенко.

«Нові соціальні виплати – це не лише чергове підвищення державних допомог, а й встановлення принципу соціальної справедливості, в основі якого лежить адресність виплат, відображаються інтереси кожної людини», – підкреслила Тамара Іщенко.

За її словами, серед соціальних пріоритетів, визначених Президентом України Віктором ЯНУКОВИЧЕМ на цей рік, – відновлення довіри суспільства до влади; комплексне перетворення підходів до оплати праці, податків та соціального страхування; глибока модернізація сфери соціального забезпечення; сприяння ефективній зайнятості та створення нових робочих місць.

Так, у 2012 році, порівняно з минулим роком, розмір прожиткового мінімуму зросте в середньому на 14%. Прожитковий мінімум до кінця року для дітей віком до 6 років підвищиться майже на 11% і складе 961 гривню; для дітей віком від 6 до 18 років – майже на 15% і становитиме 1197 гривень; для працездатних осіб – майже на 13% до 1134 гривень; для осіб, які втратили працездатність, – на 11% і становитиме 884 гривні.

Відповідно до підвищення прожиткового мінімуму суттєво збільшаться й розміри державних соціальних виплат, запевнила Тамара Іщенко.

У минулому році в області на виплату державних допомог було спрямовано більше 1 мільярда гривень, повідомила заступник голови облдержадміністрації.