pianano8 квітня 2012 року о 16.00 у Палаці культури («ДЮСШ «Старт»)  за адресою вул.  Б.Хмельницького, 24 відбудеться фінал проектів «Кураж по-конотопськи» і «Танцюю для тебе» та великий гала-концерт учасників 3-х проектів: КВН, «Кураж по-конотопськи», «Танцюю для тебе».

Запрошуємо всіх прихильників гумору та сценічної творчості, вокального та хореографічного мистецтва оцінити таланти конотопців. Всі вони протягом півроку дарували рідному місту свою творчість, свою любов, кожна танцювальна пара танцювала задля здійснення мрії дитини з особливими потребами. За умовами конкурсу професійне журі визначить дві кращі пари – переможців конкурсів «Кураж по-конотопськи» та «Танцюю для тебе». Увага! У вас ще є можливість за допомогою глядацького СМС голосування  підтримати у фіналі улюблену співочу пару та повернути в проект улюблену танцювальну пару. Надішліть СМС-повідомлення на номер 7354 з текстом: «1200 +прізвище учасника».

О 15.00 до початку гала-концерту у фойє Палацу культури відбудеться урочисте відкриття персональної виставки Заслуженого художника України, члена Національної спілки художників України Олександра Чередніченка, м. Суми.

Квитки можна придбати у МБК «Зоряний», пр. Леніна, 7, МБК «Сучасник», вул. Ярмаркова, 17, Палаці культури, вул. Б.Хмельницького, 14. Тел. для довідок: 2 28 01, 2 29 01, 6 65 47,  6 16 98.